Poznaj

Nasza Firma

Doświadczenie,
pasja,
wyzwania

WDESK – rozwiązania internetowe, to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w szerokim spektrum programowania informatycznego do celów internetowych. Działamy od 2007 roku, ale nasze doświadczenie sięga  drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. Ponieważ informatyka, programowanie dla internetu i grafika komputerowa, to nasza pasja, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Głównym przedmiotem naszej działalności są wszelkiego rodzaju rozwiązania internetowe, począwszy od projektowania i tworzenia stron internetowych, poprzez programowanie i wdrażanie systemów zarządzania treścią i strukturą witryn (CMS), pisania skomplikowanych aplikacji internetowych, zakładania sklepów internetowych i wiele innych.

Podejmujemy także wyzwania dotyczące marketingu internetowego, tzn. promocji i pozycjonowania serwisów, wprowadzania stron do najpopularniejszych katalogów, analiz dotyczących funkcjonalności oraz szerokiego wachlarza statystyk.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także hosting oraz utrzymanie nazw z najpopularniejszymi domenami internetowymi, zarówno narodowymi, jak również regionalnymi i funkcjonalnymi. Dla zapracowanych mamy ofertę opieki nad serwisem, czy sklepem internetowym, polegającej na aktualizowaniu i utrzymywaniu w odpowiedniej konwencji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami.

Wdesk - logo

Masz pytania – chętnie na nie odpowiemy.
Skorzystaj z jednego z kanałów komunikacji i śmiało skontaktuj się z nami.
Służymy naszą wiedzą i długoletnim doświadczeniem.

Kontakt

© 2021